TAO SPOR AKADEMİ

Resmi spor hayatına 2008 yılında başlayan okulumuz, proaktif çalışmaları sonucunda kendini inovasyon şuurunda daima ileri giderek güncelleyerek doğu ekolünde KAİZEN prensibini uygulayarak sağlıklı, bilinçli, çalışkan, ahlaklı yönetimi baz almıştır.

Üç branşta yürüttüğümüz;

  • Tao Wing Tsun Kung Fu
  • Kuantum Nefes Yoga
  • Tai Chi - Chi Kung

Çalışmalarımız yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz evvela kendilerine sonra topluma  örnek olma misyonunu taşımaktadır. Ayrıca insan bilincine An\'ın künhünde zihinsel ve duygusal farkındalığı kazandırmaktadır. Günümüz yoğun hayat temposunda  en reel uygulama, bedenimizdeki biriken zihinsel, duygusal toksinleri mutlak terleyerek atmaktır. Terleme misyonu hayati önemlidir.

Bedenin kendini güncellemesi yenilemesi için bu şarttır. Bu şuur bizi güçlü ruh yapısının olmazsa olmazı insan psikolojisinin kendine güvenen, kendine inanan , optimist bireylerin yetişmesi beyin nöronlarının aktive edilerek snapslarının elektrik iletişim ağını genişletmesidir..!

Biliyoruz ki beynimiz kendi gücünün %3 gibi dar bir alanını kullanmakta bu çerçevenin dışına çıkamamkta ve neticesinde evham endişe karamsarlık gibi zihinsel negatif ortamlara karşı mücadele edememektedir ayrıca bu kütle bedenimizde immun sistemin çökmesine ve strese bağlı hassas bağırsak sendromu, migren mide gibi başlıca sağlık sorunlarının oluşmasına sebebiyet vermektedir.

Buna ek olarak günümüz koşullarında işlenmiş rafine gıdalarında sağlığımızı tehtid ettiğini biliyoruz. Buna GDO(Genetiği ile oynanmış) tohumları da eklersek işin ne denli karmaşa içerisinde olduğunu müşade ederiz. \"Evrende bilgi en değerşi hazinedir\" kelamıyla okulumuzda uygulanan kişisel gelişim destek hizmetiyle de insan varlığındaki Mhz yükseltilmesi çalışmasıyla insanın yaşam kalitesini arttırarak sağlığına , bilincine, ahlakına, erdemine hizmet etmek ülküsünü taşımaktadır. Bunu yaparken Liyakat  esnasını baz alarak hizmet etmektedir..!

TAO SPOR AKADEMİ olarak çalışmalarımız daha verimli kurumsal manada yürütmek amacıyla realist bakış açısıyla, toplumumuza insalığa hayırlı olma hizmetimiz aynı şuurda aynı tempoda devam etmektedir. Sizleri bu bilinçte aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Mustafa Şanalan

Hocalarımız

1 TG diplomaya sahip hocalarımız.

Esra Bakar - 1 TG
Ömer Furkan Akgül- 1 TG

uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim seçeneklerimiz için tıklayınız.

Uzaktan Eğitim